Hakkımızda

insaat-giris-foto
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenilir Hizmet
  • Sektörün Lideri
  • Güçlü Kadro
  • Whatsapp Desteği
  • Öncü Hizmet

Hakyüz İnşaat, kurulduğu günden bugüne çalışmalarını her geçen gün ilerletmekte, ülkemize hizmet vermektedir.
Kamuya bağlı birçok çalışmaların altında imzasını barındıran Hakyüz İnşaat halen Türkiye’nin bir çok şehrinde projeler üretmekte.

Hakyüz İnşaat 2010’dan günümüze dek dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır.

Hakyüz inşaat özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.

Firmamız kurulduğu günden buyana konut inşaatı alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiziyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır. Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için olmazsa olmazdır.

Hakyüz İnşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projeler de % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir

vizyonumuz

Hakyüz İnşaat çözüm ağırlıklı bir çalışma modelini
benimsemektedir. Buna göre deneyimli personel, iş ahlakı ve kaliteden ödün
vermeyecektir. Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği yakalamak genel
yaklaşımımızdır. Hakyüz İnşaat işinde uzman ve kalifiye personeli barındırarak,
şehrimizde ve bölgemizdeki en kaliteli firmalar arasında gösterilen bir kurumsal
yapı oluşturmayı hedef edinmiştir. Yaptığı inşaat ve peyzaj çalışmalarıyla
görsellik ve işlevsellikte, insanımıza ve bölgemize refah katmayı böylelikle
ülkemizdeki en kaliteli şirketler arasına girmeyi amaç edinmiştir.

misyonumuz

Hakyüz İnşaat’ın Misyonu, İnşaat ve peyzaj çalışmalarıyla sektörüyle ilgili evrensel boyutta müşteri memnuniyeti, çalışma ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve bilgi birikiminin egemen olmasını sağlayacak toplumun gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar üretmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için Hakyüz İnşaat bugün ulaştığı düzeyi aşarak, tüketici boyutunda mükemmelliği ölçü alan bir çalışma ve hizmet yeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Whatsapp
HAKYÜZ İNŞAAT
HAKYÜZ İNŞAAT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?